promo obrázok
scroll

Sedita

Nech hodí kameňom ten, čo nemiluje Horalky, Linu, Milu alebo božské čerstvo upečené chrumkavé Rodinné. Práve preto pri práci pre nášho najsladšieho klienta utierame klávesnicu 5x častejšie ako bežne. Pri kampaniach spojených s launchom nových produktov či produktovými spotrebiteľskými súťažami spoločnosti Sedita sa k jednotlivým vizuálom vždy pristupuje individuálne, v intenciách identity konkrétneho produktu. Nastavený vizuály štýl sa následne prenáša do všetkých úrovní komunikácie, či už ide o stojany s produktami a materiály umiestňované na predajniach, webové stránky či social media vizuály.

referencia
referencia

Pri kampaniach pre oblátku Lina sa využíva komunikačná línia vesmírneho prostredia, v ktorom sa pomocou niekoľkofázovej montáže a retuše rozohráva príbeh spotrebiteľskej súťaže komunikovaný naprieč online aj offline kanálmi. A buďme úprimní, photoshooting voňavých oblátok poliatych božskou lesklou čokoládovou polevou, z ktorej vystupujú kusy arašidov veru nie je nič pre slabé povahy.

referencia
referencia
referencia
referencia

Pri Launchi nového produktu Rodinné srdiečka bol vytvorený key vizuál založený na explózii chutí, ktoré potešia srdcia malých aj veľkých maškrtníkov. Koncept sa nesie celou komunikáciou od plagátov, cez online až po produktové stojany do obchodov, wobblery, podlahové samolepky, prezentačné stolíky a podobne.

referencia
referencia
referencia