promo obrázok

Región Trnava - vizuálna identita

Nie je žiadnym tajomstvom, že Trnava je pre nás srdcovou záležitosťou. Milujeme jej atmosféru, slnkom zaliate staré uličky, vínne pivnice plné čarovných príbehov, architektúru ktorá vyráža dych, kaviarne a bary kde presedíte celý večer ani neviete ako, umenie, eventy... Preto je pre nás Región Trnava, ako organizácia, ktorá sa stará o cestovný ruch v našom krásnom regióne, naozaj výnimočný klient. K refreshu identity pre Región Trnava sme pristúpili s rešpektom a tak, aby sme zachovali základné tvaroslovie loga, teda prvok kolesa, ktoré je symbolom Trnavy.

referencia

Koleso dostalo modernejšiu, sviežejšiu podobu a bolo doplnené typografickou časťou tak, aby ich spojenie do jedného celku reprezentovalo charakter Regiónu Trnava, pôsobilo vyrovnane, harmonicky, moderne a zároveň nadčasovo. Základné pravidlá používania loga a práce s identitou boli zadefinované v novom dizajn manuáli, z ktorého vyplýva layout aj vizualita všetkých tlačených a online materiálov.

referencia
referencia

Obľúbený formát dvojmesačníka vytvorený v duotónovej grafike je pri každom vydaní odlíšený farbou zo základného farebného spektra Regiónu Trnava. Ľudia tak hneď vedia, ktoré číslo držia v rukách.

promo obrázok
referencia

Turistický sprievodca vznikal ako alternatíva ku klasickým cestovateľským bedekrom tak, aby zaujal nielen svojím obsahom, ale aj vizuálnym spracovaním, ktoré kladie dôraz na prehľadnosť a vzdušnosť.

referencia
referencia
referencia
referencia
referencia

Región Trnava pripravil pre všetkých milovníkov vína a na podporu lokálnych vinárstiev po náročnom čase koronakrízy unikátny produkt - vinársky balíček, v ktorom nájdete 4 lokálne vína, spolu s malou brožúrou, ktorá nielen predstavuje vybrané vinárstva a ich vína, ale zároveň ponúka pridanú hodnotu vo forme receptov na jedlá párované špeciálne k vínam z balíčka.

referencia
referencia