promo obrázok
scroll

Chemolak plechovky

Spoločnosť Chemolak, ktorá je jedným z najväčších hráčov na trhu farieb a lakov, je naším dlhoročným klientom. V priebehu spolupráce vzniklo pre ich skvelé produkty viacero nových obalov. Rebranding či vytváranie nových obalov produktov vždy sleduje aktuálne potreby klienta, snaží sa dizajn simplifikovať, prečistiť a tvoriť ho so zreteľom na vnímanie obalov na pultoch predajní tak, aby sa jednoznačne odlíšili od konkurencie a zaujali spotrebiteľa.

referencia
referencia

Produktový rad náterov na kov Ferro Color dáva do popredia farebnosť samotného produktu či povrch, na ktorý je určený. Dominantným elementom je teda okrem farby grafický element štítu, ktorý reflektuje na výhody a vlastnosti produktu. Dizajn je vzdušný, čistý, elegantný a funkčný naprieč celou produktovou radou.

referencia
referencia
referencia
referencia

Packaging snehobielej interiérovej farby Albapura, ktorá vstúpila na trh bielych farieb s cieľom zaujať svojimi skvelými vlastnosťami, kladie dôraz na čistotu, vzdušnosť a množstvo whitespace, ktorý odráža snehobielu farbu samotného produktu a zároveň podporuje čitateľnosť informácií. Akcenty v modrej farbe používa tak, aby podporili celkový nastavený vizuálny koncept, ktorý sa následne ťahá všetkými aspektami vizuálnej identity.

referencia
referencia
referencia